23. 1. 2013 | Josef Korvas

Premiéra Čtyřlístku přesunuta

Tiskové zprávy
Včera ve večerních hodinách jsme obdrželi od distribuční společnosti Cinemart, a.s., nečekané sdělení o přesunu premiéry

Vážení diváci, média, přátelé animovaného filmu, Čtyřlístku a našeho kina Hvězda. Včera ve večerních hodinách jsme obdrželi  od distribuční společnosti Cinemart, a.s., nečekané sdělení o přesunu premiéry filmu Čtyřlístek ve službách krále z původního termínu 31.1. na 28.2. 2013. Z tohoto důvodu jsme nuceni zrušit nasazení uvedeného filmu a změnit program pro měsíc únor, který vystavíme a předáme v nejbližších hodinách. Taktéž dříve ohlášená delegace k filmu 2.2. se ruší. Veškeré vyhlášené soutěže o vstupenky na představení filmu platí, o změně premiéry za účasti delegace budeme výherce informovat.

Sledujte prosím aktuální informace na naší webové stránce: www.mkuh.cz

Josef Korvas,
ředitel  Městských kin Uh.Hradiště, p.o.

Příloha: Plné znění sdělení distribuční společnosti Cinemart, a.s. ze dne 22.1. 2013

Vážení kolegové,

s politováním a velmi upřímnou omluvou, jsme bohužel nuceni, vám oznámit posunutí premiéry velmi očekávaného filmu Čtyřlístek ve službách krále. Vzhledem k problémům, které vznikly při finalizaci obrazové části, jsme museli při poslední kontrolní projekci v souladu s producentem a tvůrci filmu konstatovat, že kvalita snímku neodpovídá očekáváním a neumožňuje nám film nabídnout v původním termínu. Aktuální kvalita obrazu by nepochybně velmi poškodila nejen výsledek filmu, ale také prestiž české animované tvorby. Navíc bychom mohli vás, své rozhodující partnery vystavit stížnostem diváků a pravděpodobně i oprávněným reklamacím. Celá záležitost nás velmi mrzí a plně si uvědomujeme komplikace, které vám tato změna způsobí. Pevně však věříme, že vaši diváci si zaslouží vidět film v kvalitě, na kterou jsou ve vašich kinech zvyklí. Jen tak můžeme dosáhnout toho, aby film splnil vysoké očekávání, které je s ním spojováno.

Po dlouhá léta byl Cinemart vašim odpovědným partnerem. V současnosti připravujeme výrazné rozšíření naší nabídky a věříme, že i zkvalitnění naší vzájemné spolupráce. Proto pro nás bylo toto rozhodnutí velmi bolestivé, ale pro zachování naší prestiže to bylo nezbytné. Producent filmu Miloslav Šmídmajer i rozhodující představitelé výrobního štábu nám garantovali dokončení filmu v odpovídající kvalitě pro premiéru 28. února 2013. Moc prosíme, abyste zůstali věrni nejen naší společnosti, ale i tomuto filmu.

Děkujeme

Aleš Danielis, Zuzana Černá
Cinemart a.s.

V Praze dne 22.1. 2013.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.