3. 6. 2019 | Jaromír Orel

Premiéra Odcházení a koncert kvartetu Jiřího Kotačy

Tiskové zprávy
Městská kina
Koncert

Na první pohled cesta bez konce, zahalená do mlhy, metafory a symbolismu. Postupně přechází do bodu, kdy je třeba klást si existenciální otázky, kam lidská společnost směřuje. Má cesta vůbec nějaký konec? A může lidskost umřít? Obrazově i zvukově minimalistická meditace o lidské společnosti...

V pátek 7. 6. od 18:00 se v kině uskuteční premiéra nového krátkého filmu, který vznikal v Uherském Hradišti s debatou a vernisáží fotografií autora.

Po premiéře a vernisážovém občerstvení bude od 20:00 následovat koncert mladého trumpetisty Jiřího Kotačy a jeho bandu, který ke snímku nahrál hudbu. Slovácký rodák Jiří Kotača (1991) v současnosti studuje na brněnské JAMU, Katedře jazzové interpretace. V rámci magisterského studia se zabývá big bandy, zaměřuje se na vedení kapely, interpretaci skladeb a také na uplatnění trumpety v jazzovém orchestru.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.