22. 11. 2013 | Adéla Kotková

Přijďte se pobavit se Světáky!

Pozvánky
Skopec, Prouza, Petrtýl – že jsou vám ta jména povědomá? Aby ne, vždyť jsou to tři hlavní aktéři jedné z nejpopulárnějších komedií v dějinách české kinematografie. Světáci s velkým S. Kdo by je neznal

Skopec, Prouza, Petrtýl – že jsou vám ta jména povědomá? Aby ne, vždyť jsou to tři hlavní aktéři jedné z nejpopulárnějších komedií v dějinách české kinematografie. Světáci s velkým S. Kdo by je neznal!

Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů. V divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského se na ni můžete těšit už 12. prosince od 19:30 na prknech Klubu kultury. Do Uherského Hradiště na vás se těší Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček, Martin Zounar, Mahulena Bočanová, Olga Želenská, Ivana Andrlová, Miriam Kantorková, Jan Přeučil, Petr Gelnar a Pavel Vítek.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.