27. 9. 2013 | Pavel Chabičovský

Reflexy oslaví 20 let výročními koncerty

Tiskové zprávy
Pop-rocková skupina Reflexy slaví 20 let od vydání své první autorské nahrávky. Jubileum pojali ve velkém stylu a to sice pěti výročními koncerty, na kterých nebudou chybět ani speciální hosté

Pop-rocková skupina Reflexy slaví 20 let od vydání své první autorské nahrávky. Jubileum pojali ve velkém stylu a to sice pěti výročními koncerty, na kterých nebudou chybět ani speciální hosté. První z nich je kytarista Feris Kuřina. Je spoluautorem nejen hitovky Všichni půjdem do ráje. Podílel se na původním repertoáru od prvních počátků a působil ve skupině do roku 2000. Zavzpomínat na staré časy přijede také bratr tragicky zesnulého zpěváka Reflexů Jardy Garguláka. Fanoušci se v podání Josefa Garguláka mohou těšit zejména na pecky z prvních alb. Pro tuto příležitost vznikl speciální program obsahující i několik překvapení. Mimo jiné skupina pokřtí výběrové dvojCD nazvané symbolicky "20". Album obsahuje 38 nově remasterovaných pecek a mapuje vývoj kapely z celkem devíti řadových alb. Posluchači na něm kromě dvou bonusových novinek najdou také zbrusu nové verze hitovek Ty jsi divoká a Sněhulák. CD lze objednávat i na webu skupiny Reflexy. Turné začíná v pátek 11. 10. ve Valašských Kloboukách, kde spolu s Reflexy oslaví výročí také další Valašská legenda skupina Intolerance. Ta slaví konkrétně 35 let své existence. A to není všechno! Vzácných hostů bude více.V sobotu 12. 10. ve Fryštáku se mohou návštěvníci těšit také na místní skupinu Focus. V sobotu 19. 10. se v Topolné k oslavám připojí také Bobr s kapelou, bývalý člen Argemy známý především svým megahitem Vyznání. Jeho vystoupení proběhne také v pátek 25. 10. v Náměšti nad Oslavou. Na posledním výročním koncertu v sobotu 26. 10. v Mohelnici zahraje populární Pražská partička Jaksi Taksi... Více info naleznete na webovkách www.reflexy.cz nebo na Facebooku - Reflexy fanklub... Tam se také dozvíte více o bonusové akci, kterou Reflexy v pátek 22. listopadu vyvrcholí výroční tour. Aby Reflexy byli blíž i fanouškům z Čech, nebo těm, co do Čech z Moravy jezdí za prací, přijali pozvání do Pražského klubu Rock Café, který je přímo na Národní třídě, kde vystoupí po boku se skupinou Jaksi Taksi a skupinou Locoloco, která rovněž bude křtít své nové CD. Z časových důvodů na tuto akci již nezavítají výše zmiňovaní někdejší členové, ale jistě si ji nenechají ujít spousty fanoušků, protože půjde o jediný křest výběrového reflexáckého CD v Čechách.

Libor Plšek (zpěv,kytara): Nenechte si ujít tuto nevšední akci. Kromě toho, že pokřtíme výběrové dvojCD, uvidíte a uslyšíte také speciální program s našimi hosty, který se už nebude opakovat. Už se na Vás moc těšíme, až s vámi všemi oslavíme ty naše kulatiny!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.