17. 5. 2019 | Jaromír Orel

Reggay přivezou do Hradiště slunce Jamajky

Tiskové zprávy
Městská kina

Letní pohodu v Uherském Hradišti nažhaví koncert skupiny Reggay - osmičlenné dávky reggae z Moravy a Rumunska s hlavním stanem ve Zlíně. Kapela působí na scéně více jak 10 let a za sebou má několik stovek koncertů.

Poslední dobou míří často a s oblibou za hranice České republiky, ale zahraje ráda i v našich luzích a hájích - aktuálně v atriu kina Hvězda Uherské Hradiště. V tomto idylickém venkovním prostředí vystoupí už v pátek 24. května ve 20 hodin.

„Za sebou máme čtvrté studiové působení, nicméně cédéčka nevydává a raději šetříme lesy. Reggay má rád lidi, co mají rádi Reggay. Reggay nemá dready a moc toho nenahulí. Reggay má rád slivovicu, karibský rum a když někdo jiný šoféruje. Na stageí vypadá Reggay spíš jako na demonstraci, ovšem jen do doby než zazní první tóny naší tvorby,“ vysvětlují společně členové, jak se to má s jejich spolkem.

Na první akci ze série „Letní pohoda s Městskými kiny“ jsou tedy zváni všichni příznivci pohodové živé reggae a ska muziky! Kina v letním období obohatí Hradišťské kulturní léto 2019 o žánrově pestrou nabídku hudebních večerů (Ida Kelarová, Jiří Kotača quartet, Lin & Will) a speciálních akcí (Kinematograf 100, slam poetry, multimediální výstava Nabarvené ptáče).

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.