15. 8. 2013 | Jaromír Orel

Robbie Williams: estonská show i ve Hvězdě

Tiskové zprávy
Kino Hvězda Uherské Hradiště pokračuje v nabídce alternativních programů. Už v úterý 20. 8. od 19.50 hodin se sál kina rozzáří živým přenosem z předposlední zastávky na turné Robbieho Williamse po evropských stadionech

Kino Hvězda Uherské Hradiště pokračuje v nabídce alternativních programů. Už v úterý 20. 8. od 19.50 hodin se sál kina rozzáří živým přenosem z předposlední zastávky na turné Robbieho Williamse po evropských stadionech. Show bude ŽIVĚ přenášena v úchvatném 2D HD rozlišení a s jedinečnou zvukovou kvalitou Dolby Surround v úterý 20. srpna 2013 z estonského Tallinu. Na podzim se hudební fanoušci mohou v kině Hvězda těšit například na Bruce Springsteena, Dream Theater, Rolling Stones či Led Zeppelin.

Spolu s nadupaným playlistem, jehož součástí jsou některé z Robbieho aktuálních hitů stejně jako jeho největší sólové pecky či vybrané tracky z dob jeho spolupráce se skupinou Take That, přinese tenhle rozený showman 115 minut nefalšované zábavy pro velké plátno. První recenze z počáteční etapy turné vesměs velebily propracovanou výpravu a Robbieho přesvědčivý výkon. Britský The Sun označil zpěváka za „nejlepšího showmana v branži“ a koncert za „velkolepou, našlapanou show“. Produkce se ujala společnost Done and Dusted, jež se podílela na několika předních světových velkolepých produkčních počinech, včetně zahajovací ceremonie olympijských her v Londýně v roce 2012, koncertu Coldplay v Barceloně, Adele v Royal Albert Hall, Rolling Stones Biggest Bang Tour a Knebworth Robbieho Williamse.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.