26. 10. 2013 | Jaromír Orel

Rock v kině: Muse, Metallica, Dream Theater i Rolling Stones

Tiskové zprávy
V jeden jediný den smí kino Hvězda Uherské Hradiště promítnout snímek Muse v Římě 2013, který byl poprvé natočen ve 4K formátu s unikátním surround mix zvukem

V jeden jediný den - ve čtvrtek 7. 11. od 20.30 hod. - smí kino Hvězda Uherské Hradiště promítnout (stejně jako ostatní zúčastněná kina po celém světě) snímek Muse v Římě 2013, který byl poprvé natočen ve 4K formátu s unikátním surround mix zvukem. 16 Sony kamer natáčelo vyprodaný koncert s účastí přes 60 tisíc diváků! „Pro diváky, kteří chtějí ušetřit, máme dobrou zprávu. Při osobním nákupu v pokladně kina Hvězda do 3. 11. ušetříte celých 50 Kč,“ láká na koncert britské rockové kapely, která prodala přes 18 milionů alb a získala přes 14 milionů věrných fanoušku na FaceBooku, Jaromír Orel z Městských kin.

Tím ale listopadová nabídka rockových koncertů na plátně nekončí. Kino Hvězda znovu nabídne úspěšný titul Metallica: Through the Never 3D (4. 11.). Novými přírůstky jsou 160minutová show progresivních metalistů Dream Theater – Live at Luna Park (21. 11.) a The Rolling Stones - Some Girls: Live In Texas (30. 11.) – živý koncert z roku 1978, který představuje dle mnohých fanoušků naprostý vrchol hudební kariéry skupiny.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.