18. 1. 2013 | Pavel Chabičovský

Rosenberg ovládne discocity Bůrovce v Topolné

Tiskové zprávy
Nejznámější český herec z choulostivých filmů, v pátek 22. února bude pařit ve vyhlášeném kulturním stánku, v Topolském DISCO CITY BŮROVCE

Nejznámější český herec z choulostivých filmů, v pátek 22. února bude pařit ve vyhlášeném kulturním stánku, v Topolském DISCO CITY BŮROVCE. Robert Rosenberg nebude nikterak pohoršovat, šokovat, či jakkoli narušovat dobré vychování návštěvníků a tak tento exclusivní večírek si bez obav z mravní újmy, může užít i konzervativnější publikum, či jakkoli neposkvrněná mládež.

Pavel Chabičovský, ag. CHABI: "No, je chladno, tak proč bychom se trochu nerozpálili... Možná, že tento host někoho rozpálí, ale v Bůrovcích se dělají programy nejrůznějšího druhu, snad pro všechny generace a takováto celebrita na Bůrovcích ještě nebyla..."

Než tohoto hosta někdo konzervativní odsoudí, možná, že by měl využít jedinečnou příležitost, pro osobní setkání, protože Robert Rosenberg na Bůrovcích nebude dělat žádnou show, jede si jen zapařit, popovídat s každým, kdo o toto bude mít zájem, rozdá podpisy, jistě i nějakou aktivitkou mile překvapí a byť co se bude dít nikdo, ani on sám netuší, tak se můžeme těšit na další mejdánek s osobností českého show businesu… O dobrou taneční náladu se budou starat DJ Meyw a DJ Tony.

I na této akci je zajištěn nezištný svoz a rozvoz, či rezervace: +420 605 242 825, jsme i na FB ..

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.