24. 1. 2013 | Jaromír Orel

S vízem do kina Hvězda: nechte se odměnit!

Tiskové zprávy
Také letos kino Hvězda Uherské Hradiště nabízí v den předávání pololetního vysvědčení a ve dnech těsně následujících program dětských filmů, u nichž je mimořádně po předložení onoho dokumentu možné získat mimořádné slevy a bonusy

Také letos kino Hvězda Uherské Hradiště nabízí v den předávání pololetního vysvědčení a ve dnech těsně následujících program dětských filmů, u nichž je mimořádně po předložení onoho dokumentu možné získat mimořádné slevy a bonusy. "Došlo sice k mírným změnám v programu z důvodu distribučního přesunu očekávaného Čtyřlístku ve službách krále, ale i tak nabízíme sestavu velkých filmových hitů a záměrně především v dabingové verzi.  Jedničkáři to mají dokonce zadara…," vysvětluje s úsměvem ředitel Městský kin Josef Korvas. Akce, která má v hradišťském kině Hvězda už čtyřletou tradici, platí do naplnění kapacity sálu. Od čtvrtku do neděle Hvězda v rámci akce "S vízem do kina!" nabídne snímky Sammyho dobrodružství 2 3D, Hobit: Neočekáváná cesta 2D i 3D, Rebelka, Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva a Doba Ledová 4: Země v pohybu.

Podrobný program

Čtvrtek 31. 1.

Pátek 1. 2.

Sobota 2. 2.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.