5. 9. 2013 | Jaromír Orel

Skoumal, Nejezchleba, Kovács: hezky česky ve Hvězdě

Tiskové zprávy
Sál kina Hvězda Uherské Hradiště bude v neděli 22. 9. od 19.30 hod. patřit výjimečnému setkání tří hudebních osobností. Uslyšíte písničky Petra Skoumala a Olina Nejezchleby, užijete si virtuózní hru kytaristy Norbiho Kovácse a rozhodně nebude chybět i nějaké to povídání

Sál kina Hvězda Uherské Hradiště bude v neděli 22. 9. od 19.30 hod. patřit výjimečnému setkání tří hudebních osobností. Uslyšíte písničky Petra Skoumala a Olina Nejezchleby, užijete si virtuózní hru kytaristy Norbiho Kovácse a rozhodně nebude chybět i nějaké to povídání. Úsměvná i smutná muzika v komorním aranžmá s violoncellem a akustickou kytarou jistě potěší všechny příznivce původních, česky zpívaných písniček.

Petr Skoumal napsal hudbu k řadě filmů (např. Jára Cimrman ležící, spící, Srdečný pozdrav ze zeměkoule, Nejistá sezóna), k známým večerníčkům (Maxipes Fík, Bob a Bobek, A je to…) a mnoho dalších písniček. Skoumal píše hudbu mnohým hudebníkům, několik let působil jako člen kapely ETC Vladimíra Mišíka, dlouhodobě spolupracuje například s Michalem Prokopem.

Jaroslav Olin Nejezchleba je český rockový violoncellista, baskytarista, zpěvák a houslista. Narodil se v Kyjově. Po absolvování brněnské konzervatoře působil a působí ve skupinách Marsyas, Etc..., ČDG (Vladimír Mišík), Blues Session, Njorek a Ivan Hlas Trio.

Norbi Kovács je slovenský virtuózní kytarista a zpěvák. Po prvních muzikantských zkušenostech se v roce 1992 odstěhoval do Prahy. Prošel mnoha kapelami jako Stará cesta, Red Wine, Plazma, spolupracoval s řadou interpretů, zejména s písničkářkou Radůzou. Aktuálně je členem skupiny Lokomotiva a hostuje u kapely PH 5.5 a Ivan Hlas Trio. Věnuje se také filmové a scénické hudbě.

Předprodejní místa: pokladna kina Hvězda, Record UH, MIC UH, agentura Vichr, IC Buchlovice, Panský dům Uherský Brod, IC Zlín.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.