Slovácké slavnosti vína a oteřených památek 2018

Datum a čas
Místo konání
Akce
Pátek 7. 9., 16:00
Masarykovo náměstí
VINNÝ STAN

17:00 - 19:45 hraje CM Ohnica
21:30 - 23:00 hraje CM Ohnica

Pátek 7. 9., 19:00
Vinohradská ulice
OTEVŘENÉ SKLEPY

přijďte na pohárek do Vinohradské ulice

Pátek 7. 9., 20:00
Masarykovo náměstí
Pátek 7. 9., 20:15
Masarykovo náměstí
HARAFICA A HOSTÉ

zahajovací koncert

Sobota 8. 9., 8:00
Mariánské náměstí
Sobota 8. 9., 8:00
Masarykovo náměstí
Sobota 8. 9., 9:00
Masarykovo náměstí
DOBRÉ RÁNO S TOPOLANKOU

koncert dechové hudby

Sobota 8. 9., 9:00
Masarykovo náměstí
Sobota 8. 9., 9:00
Palackého náměstí
SLOVÁCKÁ JÍDELNA

tradiční slovácké pokrmy

Sobota 8. 9., 9:00
Vinohradská ulice
SLAVNOSTNÍ PRŮVOD

"Znovu společně a slavnostně"

Sobota 8. 9., 10:00
Slovácké muzeum
Sobota 8. 9., 10:30
Kolejní nádvoří
TO NEJLEPŠÍ Z UHERSKÉHO HRADIŠTĚ

navštívenky uherskohradišťských skupin

Sobota 8. 9., 11:30
Bastion
BASTION PRO DĚTI

zábavné atrakce a hry pro děti

Sobota 8. 9., 11:30
Galerie Slováckého muzea
Sobota 8. 9., 11:30
nádvoří Staré radnice
Sobota 8. 9., 12:00
Nádvoří a sklepy františkánského kláštěra
Sobota 8. 9., 12:20
Mariánské náměstí
Sobota 8. 9., 12:30
Jezuitská zahrada - Park u Obchodní Akademie
Sobota 8. 9., 12:30
Přístaviště
MUZIKANTSKÉ LODĚ

plavby lodí Danaj, Morava a Hollandia se skupinami Podjezd, Děvčice, Duo Graž

Sobota 8. 9., 12:30
Reduta a nádvoří Reduty
Sobota 8. 9., 12:30
Smetanovy sady
Sobota 8. 9., 13:00
Slovácká búda
Sobota 8. 9., 13:30
Masarykovo náměstí
VÍTEJTE V UHERSKÉM HRADIŠTI

medailony nejen slováckých souborů

Sobota 8. 9., 14:00
Kolejní nádvoří
O ZVÍŘÁTKOCH, FTÁČKOCH A VŠELIJAKÉJ ŽÚŽELI

vystoupení dětského folklorního souboru Hradišťánek

Sobota 8. 9., 14:00
Park Rochus, Mařatice
Sobota 8. 9., 14:00
Vinohradská ulice
Sobota 8. 9., 15:00
Masarykovo náměstí
FS POVAŽAN - OD VÁHU I OD HRONA

folklorní soubor ze Slovenska

Sobota 8. 9., 15:30
Kolejní nádvoří
ZAZPÍVEJ, SLAVÍČKU

dětské zpívání od Buchlovských hor až po Bílé Karpaty

Sobota 8. 9., 16:00
Slovácká búda
VINOTÉKA U BÚDY

folklorní pořad povinně tradičně i netradičně o víně

Sobota 8. 9., 16:30
Mariánské náměstí
SLOVÁCKÁ KŘÍDLOVKA

tradiční pořad s dechovými hudbami regionu

Sobota 8. 9., 16:30
Masarykovo náměstí
HRAJE VÁM DRIETOMANKA

koncert dechové hudby ze Slovenska

Sobota 8. 9., 17:30
Kolejní nádvoří
ZPÍVÁNÍ S CIMBÁLEM

přehlídka mužských pěveckých sborů

Sobota 8. 9., 17:30
Věznice - nádvoří
Sobota 8. 9., 18:00
Masarykovo náměstí
OKOLO BRODU

Soubor písní a tanců Olšava z Uherského Brodu

Sobota 8. 9., 19:00
Atrium Domu U Hroznu
Sobota 8. 9., 19:00
Atrium Havlíčkova
Sobota 8. 9., 19:00
Galerie slováckých vín - Zlomek a Vávra
Sobota 8. 9., 19:00
Hotel a restaurace Koníček
Sobota 8. 9., 19:00
Mariánské náměstí
VEČER NA MARIÁNSKÉM NÁMĚSTÍ

koncerty kapel Kalíšek a akuStyk

Sobota 8. 9., 19:00
Slovácká búda
Sobota 8. 9., 19:00
Vinný sklep U Koruny
Sobota 8. 9., 19:00
Vinotéka Hruška
Sobota 8. 9., 19:30
Kolejní nádvoří
VINETŮŮŮ!

divadelní komedie divadla Pecka

Sobota 8. 9., 20:00
Masarykovo náměstí
CIMBAL CLASSIC

koncert kapely world music

Sobota 8. 9., 20:00
Restaurace Koruna
LIDOVÁ VESELICE

k poslechu i tanci hraje DH Blatnička

Sobota 8. 9., 21:00
Kolejní nádvoří
Sobota 8. 9., 21:30
Masarykovo náměstí
CM BÁLEŠÁCI

Vinný stan

Neděle 9. 9., 8:00
Mariánské náměstí
Neděle 9. 9., 8:00
Masarykovo náměstí
Neděle 9. 9., 9:00
Mariánské náměstí
KAŠPÁREK V ROHLÍKU REVIRVÁL

koncert dětské punkové kapely

Neděle 9. 9., 9:00
Masarykovo náměstí
PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA I.

prohlídky města s průvodcem

Neděle 9. 9., 9:00
Masarykovo náměstí
SNÍDÁME S BLATNIČKOU

koncert dechové hudby

Neděle 9. 9., 9:00
Masarykovo náměstí
Neděle 9. 9., 9:00
Palackého náměstí
SLOVÁCKÁ JÍDELNA

tradiční slovácké pokrmy

Neděle 9. 9., 9:00
Park Rochus, Mařatice
NÁVRATY K LIDOVÉ TRADICI VE SKANZENU ROCHUS

Volné prohlídky skanzenu s oživenými expozicemi v duchu slováckých tradic

Neděle 9. 9., 9:30
Reduta a nádvoří Reduty
OSLAVA VÍNA V REDUTĚ

prezentace regionálních vinařství, hraje CM Rubáš

Neděle 9. 9., 10:00
Galerie Slováckého muzea
DĚTSKÝ ATELIÉR

výtvarná dílna pro děti

Neděle 9. 9., 10:00
Kostel sv. Fr. Xaverského
Neděle 9. 9., 10:30
Kostel Zvěstování Panny Marie
HRADIŠŤAN

koncert cimbálové muziky s Jiřím Pavlicou

Neděle 9. 9., 10:30
před Synagogou
SIMCHA

koncert klezmerové kapely z Ostravy

Neděle 9. 9., 11:00
Mariánské náměstí
MLADINKA A OMLADINKA

dětské folklorní soubory

Neděle 9. 9., 11:00
Masarykovo náměstí
PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA II.

prohlídky města s průvodcem

Neděle 9. 9., 11:15
Kostel sv. Fr. Xaverského
MARKÉTA PROKOPOVIČOVÁ

varhanní koncert

Neděle 9. 9., 12:00
Masarykovo náměstí
RUSÍN ČENDEŠ ORCHESTRA

koncert kapely ze Slovenska

Neděle 9. 9., 12:00
Přístaviště
MUZICÍROVÁNÍ U VODY

plavba lodí Morava, přístaviště Staroměstská kapela, na lodi Děvčice

Neděle 9. 9., 13:00
Sadská výšina
ČELÁDKA ŘEMESLNÁ

historická kuchyně, řemeslný trh, program pro děti

Neděle 9. 9., 13:30
Kolejní nádvoří
KLOBÚČEK S KOSÍRKY KOHÚTÍ

slavnostní mužské pokrývky hlavy ze Slovácka
hraje CM Mladí Burčáci

Neděle 9. 9., 14:00
Františkánský klášter
MUSICA POETICA - BAROKNÍ ŽENY

koncert z děl skladatelek a básnířek 17. a 18.století

Neděle 9. 9., 14:00
Masarykovo náměstí
PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA III.

prohlídky města s průvodcem

Neděle 9. 9., 14:00
Smetanovy sady
STŘEDOVĚKÉ MĚSTEČKO

SHŠ Memento Mori

Neděle 9. 9., 14:30
Masarykovo náměstí
BORŠIČANKA

koncert dechové hudby z Boršic

Neděle 9. 9., 16:00
Masarykovo náměstí
PUTOVÁNÍ ZA HISTORIÍ MĚSTA IV.

prohlídky města s průvodcem

Neděle 9. 9., 16:30
Masarykovo náměstí
FS KOPANIČIAR - "PO KOPANIČIARSKY"

vystoupení souboru z Myjavy

Neděle 9. 9., 18:00
Prostřední ulice

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.