24. 7. 2013 | Jaromír Orel

Šmoulové 2 a speciální kostýmová akce o skvělé ceny

Tiskové zprávy
Očekávané pokračování akční rodinné komedie Šmoulové, která se před dvěma lety stala kasovním trhákem, vstoupí do kin již 8. 8., tedy pět dní po skončení Letní filmové školy v Uherském Hradišti

Očekávané pokračování akční rodinné komedie Šmoulové, která se před dvěma lety stala kasovním trhákem, vstoupí do kin již 8. 8., tedy pět dní po skončení Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

U projekce v pátek 9. 8. 16.30 hod. proběhne v kině Hvězda speciální kostýmová akce. Děti, které na projekci dorazí v kostýmu Šmoulů, mohou vyhrát skvělé ceny. Hrát se bude o 5 speciálních dárkových šmoulích balíčků a o 5 celodenních volných vstupenek do Aquaparku! „Doufáme, že ceny jsou lákavé, a tak děti v kostýmu oblíbených Šmoulů dorazí v hojném počtu. Více a důkladněji maskovaní zvítězí,“ láká Jaromír Orel z Městských kin. Vyhlášení nejlepších proběhne před projekcí filmu přímo v sále kina.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.