7. 11. 2013 | Jaromír Orel

Šmoulové v Hradišti: hlasování PeckaFilm začíná!

Tiskové zprávy
Kdo by neznal Šmouly! Jsou všude – ve filmu, v komiksech, v televizi, ve videohrách, na hudebních nosičích, v dětských pokojíčcích jako postavičky. Nabízí se tedy otázka: proč by se Šmoulové nemohli vypravit třeba na výlet do Uherského Hradiště

Kdo by neznal Šmouly! Jsou všude – ve filmu, v komiksech, v televizi, ve videohrách, na hudebních nosičích, v dětských pokojíčcích jako postavičky. Nabízí se tedy otázka: proč by se Šmoulové nemohli vypravit třeba na výlet do Uherského Hradiště? Kam všude se Šmoulové v Hradišti podívají, ukáže 3. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm, kterou pořádají Městská kina Uherské Hradiště ve spolupráci se základními školami.

V kině Hvězda se již začínají scházet zaslané práce s různých škol našeho okresu. Vybrané práce žáků se objeví na webových stránkách soutěže peckafilm.uh.cz a od 12. do 26. 11. zde poběží veřejné internetové hlasování. V rámci hlasování o nejlepší práce jednotlivců proběhne současně „soutěž družstev“. Škola (její stupeň) s nejvyšším součtem hlasů svých soutěžících pak získává prémiovou filmovou projekci dle svého výběru zcela zdarma. Nezávisle na veřejném hlasování vybere nejlepší práce jednotlivců (zvlášť 1. a 2. stupeň) také odborná porota.

Vyhlášení výsledků soutěže s předáním cen, která je zároveň vernisáží výstavy prací, se v kině Hvězda uskuteční o měsíc později, v pátek 29. 11. od 16 hodin. Vítězové se budou moci těšit na sadu volných vstupenek na filmové projekce v kině Hvězda a další hodnotné ceny. Výstava obrázků bude v prostorách kavárny kina Hvězda k vidění až do konce roku.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.