22. 8. 2019 | Jaromír Orel

Staňte se členy jednoho z filmových klubů kina Hvězda!

Tiskové zprávy
Městská kina

Městská kina Uherské Hradiště startují od září své filmové cykly a slevové programy Bijásek, Baby Bio, Zlatý fond a Bio Senior. Průkazky pro sezónu 2019/2020 s platností od září jsou od 23. srpna v prodeji na pokladně kina Hvězda.

Diváci s nimi mohou ušetřit 20 i více korun na každé projekci a za průkazku přitom zaplatí jen 70 korun. Jako dárek navíc dostanou klubový odznak.

Na programu filmového klubu Bijásek jsou dětské, rodinné, české, zahraniční filmy a filmová pásma pro nejmenší diváky. Baby Bio nabízí projekce pro rodiče s malými dětmi - počítá se s kočárky, přebalováním i krmením. Na výpravu za klenoty světové kinematografie se mohou nároční diváci vydat díky Zlatému fondu. Oblíbené Bio Senior přináší časná filmová odpoledne nejen pro seniory za výhodné vstupné. V září začíná také školní sezóna ARTu, tedy nabídka kvalitních klubových a cenami ověnčených filmových titulů. Městská kina nabízejí také další slevy (rodinné vstupné, ZTP a ZTP/P, ISIC ad.)

Členové filmových klubů se mohou těšit na vybrané zahajovací projekce filmů s dvojitou slevou (40 a více korun): Apollo 11 (Bio Senior – 3. 9. 15:00), Tenkrát v Hollywoodu (ART – 3. 9. 20:00), Angry birds ve filmu 2 (Bijásek – 4. 9. 15:30), Spalovač mrtvol (Zlatý fond – 5. 9. 16:00) a Lví král (Baby Bio – 11. 9. 10:00).

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.