6. 7. 2019 | Jaromír Orel

The Cure v Hyde Parku: čtyři dekády jedním šmahem!

Tiskové zprávy
Městská kina

Legendární The Cure, ikony světové hudby se zástupy oddaných fanoušků, jednoho červencového večera roku 2018 vystoupili na pódiu v londýnském Hyde Parku, aby oslavili neuvěřitelných 40 let na scéně.

Když v neděli 9. července 1978 poprvé vystupovali v malé hospůdce Rocket, přišlo na ně 65 lidí. Na show v Hyde Parku jich bylo 65 tisíc. Připojte se k divákům kin po celém světě a ve čtvrtek 11. 7. od 20:30 v kině Hvězda Uherské Hradiště vychutnejte magický výlet časem prostřednictvím nestárnoucích hitů jako Lovesong, Lullaby, Boys Don't Cry, Fascination Street nebo Friday I'm In Love.

Kapela pověřila záznamem velkolepé show v Hyde Parku režiséra a dlouholetého spolupracovníka kapely Tima Popea, který natočil nejznámější klipy kapely. Pope se soustředil nejen na zachycení monumentální scény, ale i na detailní záběry, přibližující intimní stránku skupiny. Zpracování obrazového i zvukového záznamu prošlo rukama mnoha odborníků, včetně těch ve světoznámém studiu Abbey Road. Robert Smith a jeho spoluhráči Simon Gallup, Jason Cooper, Roger O'Donnell a Reeves Gabrels jsou zachyceni ve vrcholné formě. Koncert je strhující vyhlídkovou jízdou čtyřmi dekádami alternativní populární hudby.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.