27. 9. 2013 | Hana Hanáčková a Miroslava Čápová

Týden knihoven pro děti

Pozvánky
V pátek 4.10.2013 se uskuteční tradiční Setkání broučků s lampióny na Masarykově náměstí a poté ulicemi města projde lampiónový průvod, který ukončí letošní Týden knihoven 2013

V pátek 4.10.2013 se uskuteční tradiční Setkání broučků s lampióny na Masarykově náměstí a poté ulicemi města projde lampiónový průvod, který ukončí letošní Týden knihoven 2013. Vystoupí malí broučci a berušky z MŠ Husova ulice i rockový sbor Svatý pluk pod vedením Jana Gajdošíka. Do pochodu zahraje dechová hudba Nedakoňanka. V případě velkého deště se akce nekoná.

Po celý týden od 30.9. - 4.10. bude v oddělení pro děti Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti probíhat tradičně dílnička s výrobou papírových lampiónků, vše máme připraveno, děti by si měly přinést pouze krabičku od kulatého taveného sýra.

V Týdnu knihoven vyhlašuje Knihovna BBB již tradiční literární soutěž pro děti do 15ti let Píšu povídky, píšu básně, tentokrát na téma: Nejmoudřejší je číslo (Pythagoras): těšíme se na pohádky, fejetony, povídky, básně, pověsti, komiksy... nejvíce však 3 strany textu nebo 3 básně. Práce vybrané porotou postupují do krajského kola a ty nejlepší ocení Hradišťské sluníčko v červnu 2014.

Ve středu 9.10.2013 v 17.00 odpoledne v čítárně připravujeme pro děti a rodiče povídání a čtení z knížek Arnošta Goldflama, v komponovaném pořadu vystoupí s Čapkovou Pohádkou pošťáckou herci Slováckého divadla. Vstup volný, těšíme se na vás!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.