12. 4. 2013 | Jaromír Orel

Týden pro Zemi ve Hvězdě: Příroda nejen na plátně

Tiskové zprávy
Každoroční Týden pro Zemi v Uherském Hradišti (letos na téma Ptačí svět kolem nás) se bude konat od 15. do 26. dubna. Kino Hvězda připravilo pro toto období několik tematických projekcí pro veřejnost i školy

Každoroční Týden pro Zemi v Uherském Hradišti (letos na téma Ptačí svět kolem nás) se bude konat od 15. do 26. dubna. Kino Hvězda připravilo pro  toto období několik tematických projekcí pro veřejnost i školy.

Děti jistě potěší starší, ale skvělé snímky Sammyho dobrodružství 2 3D, Rio nebo dvojprojekce Monstra Oceánů 3D + Království hmyzu 3D. Na závěr to bude premiérový jihoafrický animák Zambezia 3D, vyprávějící příběh mladého sokola Kaie, jenž se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia. Jak dopadne vztah mezi vyhazovačem v nočním klubu a krotitelkou kosatek se mohou (nejen) příznivci ARTkina dozvědět ve francouzsko-belgickém vynikajícím snímku Na dřeň.

Kino Hvězda připravuje také tematické školní projekce s různými bonusy. Jistě lákavá je nabídka projekce snímku Home spojený s besedou s Marií Hokrovou, koordinátorkou kampaně Na okraji a kampaně Cena vody z Rozvojovky, či úkolová stezka "Ferda mravenec ve městě" za kinem Hvězda. „Pokud se Vám nechce hodiny sedět pod stromem a vyhlížet v parku kosa, přijďte do kina Hvězda.  V neděli 21. 4. ve 14.30 hodin si můžete v Malovásku (dětská výtvarná dílna) zdarma vyrobit krásné papírové ptáčky,“ uzavírá nabídku Jaromír Orel z Městských kin.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.