20. 12. 2013 | Jaromír Orel

Pohoda na Silvestra: zimní kino a Malovásek

Tiskové zprávy
Přijďte oslavit konec roku s Městskými kiny Uherské Hradiště! Již tradiční program pro děti i dospělé začíná v 15.30 hodin silvestrovským Malováskem ve foyer kina Hvězda, od 16.30 hodin na něj naváže Silvestrovské zimní kino ve Smetanových sadech. Silvestrovský podvečer zdarma

Přijďte oslavit konec roku s Městskými kiny Uherské Hradiště! Již tradiční program pro děti i dospělé začíná v 15.30 hodin silvestrovským Malováskem ve foyer kina Hvězda, od 16.30 hodin na něj naváže Silvestrovské zimní kino ve Smetanových sadech. Silvestrovský podvečer zdarma!

Děti, které dorazí do kina Hvězda ve filmové masce, vyhrávají kupu sladkostí. Nebo si masku, klobouček či čelenku mohou sami vyrobit v Malovásku ve foyer kina. Nebude chybět ani filmová diskotéka! Silvestrovské zimní kino již posedmé navodí v areálu Letního kina Smetanovy Sady (za kinem Hvězda) příjemnou atmosféru díky pohádkám a krátkým filmům našeho dětství a dospívání. „Vemte si s sebou pro jistotu vlastní hrnek na svařák (dospělácký aj dětský) a deku, pokud využijete připravených laviček,“ vzkazuje ředitel Městských kin Josef Korvas. Občerstvení na místě zajištěno, ceny mírné, nálada slavnostní a přátelská!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.