14. 3. 2019 | Jaromír Orel

V Dílně animace děti roztančí svá školní pouzdra

Tiskové zprávy
Městská kina

V březnové Dílně animace v Dětském filmovém ateliéru kina kina Hvězda Uherské Hradiště se děti formou objektové animace během tří hodin pokusí o oživení věcí, které denně nosí s sebou do školy ve svém pouzdře.

Dílna se koná v neděli 24. 3. od 14 hodin a je určena všem začínajícím animátorům a animátorkám od 8 let, které baví trpělivě animovat.

Možná se na scéně pod kamerou potkají všechny světy v pouzdrech najednou. Díky animaci mohou pera, guma, strouhátko, nůžky, pastelky, tužky i vzkazy nebo bonbón zažít své velké společné dobrodružství! S sebou hodně trpělivosti pro náročnou práci a hlavně dobrou náladu. 

Věnujeme se ruční technice animace, nikoli počítačové. Komu je dílna určena? Dětem ve věku 8-14 let (mohou se ale zúčastnit i starší zájemci nebo rodiče.) Dílnu zahajujeme premiérou filmečků z předchozí dílny. Dílnu animace nově vede Marcela Polochová z Univerzity Tomáše Bati.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.