30. 8. 2013 | Petr Janda

V kině Hvězda začíná nová sezona slevových a speciálních programů

Tiskové zprávy
Městská kina Uherské Hradiště nabízejí pro školní rok 2013/2014 hned několik slevových a speciálních programů se slevami a bonusy pro každého

Městská kina Uherské Hradiště nabízejí pro školní rok 2013/2014 hned několik slevových a speciálních programů se slevami a bonusy pro každého.

Pro děti je tu opět BIJÁSEK, kterýkaždou středu a neděli od 15.30 hod. na programu dětské a rodinné filmy. Vlastníci průkazky si mohou po celý rok užívat slev na projekce (20 Kč na 3D, 10 Kč na 2D) a dalších výhod. Od 14.30 hod. do začátku filmu je vždy v neděli připraven také MALOVÁSEK (dětské výtvarné dílny), který je zdarma pro všechny děti. ANIMÁSEK (dětské animační dílny) se budou konat v kině Hvězda každé pondělí od 16.00 do 18.00, a to ve dvou skupinách: pro začátečníky a pokročilé (v obou případech pro věk 9-15 let). Děti za spolupráce lektorů objeví velké dobrodružství ve světě animace a vytvoříte si vlastní příběh prostřednictvím jednoduchých filmových kouzel.

V září začíná také školní sezóna ARTu, tedy nabídka kvalitních klubových a cenami ověnčených filmových titulů (projekce obvykle v úterý a středu od 20.00 hod.). ZLATÝ FOND zve každý čtvrtek od 16:00 na výpravu za filmovými klenoty světové a domácí kinematografie. Členy mohou být studenti, učitelé, senioři a dále také všichni ostatní diváci, kteří vlastní průkazku ART. Za pouhých 70 Kč může držitel průkazu navštěvovat až do června 2014 všechny projekce Zlatého fondu zdarma a má nárok na průkazku ART za poloviční cenu. Navíc získá slevy na vybrané akce (koncerty) a další výhody.

Jít se podívat na „dospělácký“ film do kina je jedna z věcí, která rodičům v situaci, kdy mají na starost malé dítě či děti, chybí nejvíce. A od toho je tu Baby Bio. Kočárek mohou rodiče „zaparkovat“ přímo v sále a vůbec nebude vadit, že dítě křičí po celou dobu filmu! Stejně tak se počítá s přebalováním či kojením a krmením z lahve. Projekce filmů probíhají se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením. Nově je k mání také slevová průkazka.

Novinkou je Bio Senior - odpolední projekce filmových novinek za sníženou cenu. Program je určen pro všechny, kteří nemohou navštívit kino ve večerních hodinách či upřednostňují návštěvu kina v denní čas a zároveň nechtějí přijít o filmové novinky. Představení se budou konat jednou za 14 dní v úterý od 15:00 hodin. K dispozici je také zvýhodněné předplatné na celé pololetí.

Ne jen filmem dnes žije kino. Kino Hvězda nabídne také přímé přenosy a záznamy přestavení ze světových operních domů nebo operních festivalů (Opera de Paris, Teatro la Scala Milano, Salzburg festival, San Francisco opera ad.). Hvězda nově nabízí výhodnou permanentku na operní sezonu 2013/2014. Vedle oper a rockových a pop koncertů (One Direction 3D: This Is Us, Springsteen &ano; I, Dream Theater, Led Zeppelin, Rolling Stones) přinese Hvězda i vybraná baletní představení a projekt Exhibition – Světové malířství na plátnech kin (19. 9. Život a smrt v Pompejích a Herkulaneu z Britského muzea v Londýně). Pro klienty A3V jsou na vybrané akce této alternativní programové nabídky připraveny zajímavé slevy – a to ve výši 50-100 Kč z ceny vstupenky.

Městská kina nabízejí také další slevy (rodinné vstupné, ZTP a ZTP/P, ISIC, Jsme jedna rodina ad.). Více informací najdete na www.mkuh.cz, na kartičkách a v pokladně kina Hvězda.

Registrujte se na www.mkuh.cz/registrace

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.