18. 7. 2019 | Jaromír Orel

V novém filmu půjčí kluci z BTS fanynkám své duše

Tiskové zprávy
Městská kina

Fenomenální jihokorejská chlapecká skupina BTS přiláká v srpnu do kina všechny své příznivce už třetím filmem Bring The Soul: The Movie.

Dokumentární snímek, který vznikal během veleúspěšného tour „Love Yourself“, spojí všechny fanynky a fanoušky této celosvětově úspěšné chlapecké skupiny, aby společně vzdali v kině hold svým hudebním idolům. Kino Hvězda Uherské Hradiště bude film promítat od středy 7. 8. do neděle 11. 8. celkem pětkrát.

Ačkoliv jejich nekonečné světové turné končí, BTS jsou všude. Můžete si zahrát mobilní hru BTS, poslouchat novou hudbu a vystoupení v TV, včetně stálé show Run! a teď navíc přichází nový film! Ten začíná společným rozhovorem sedmi mladých mužů  BTS (RM, Suga, Jin, J-Hope, Jimin, V, a Jungkook) v den poslední zastávky na jejich Love Yourself World Tour v Paříži. Kluci vzpomínají na své bouřlivé zážitky z turné na malé after-party na střeše v městě lásky a vyprávějí nové, čerstvé historky. „Fanouškovská armáda BTS“ tak může kromě skvělého koncertu sdílet se svými idoly téměř vše: jejich myšlenky, pocity, sny i vtípky!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.