21. 5. 2013 | Pavel Chabičovský

V Topolné budou křtiny

Tiskové zprávy
Už v pátek 31. května do Topolského kulturního stánku opět zavítá hudební skupina Argema, aby tradičně proměnila tento večer v jedinečnou a mazanou show

Už v pátek 31. května do Topolského kulturního stánku opět zavítá hudební skupina Argema, aby tradičně proměnila tento večer v jedinečnou a mazanou show. Protože v Topolné každá akce musí mít vždy nějakou přídavnou hodnotu a jedinečné koncerty Argemy jsou již jakýmsi standardem, který si pravidelně nenechají ujít stovky fanoušků, tak pro tento poslední květnový pátek, exclusivní bonusek zajišťuje předkapela, kterou je známá skupina Darkil.

Skupina Darkil na regionální scéně působí už nějaký ten pátek. Jde o mladé muzikanty, kteří svoji hudební kariéru mají před sebou. Další pomyslný schůdeček ke slávě překonala Zuzana Kříčková, lídr Darkilu, která nyní vydává svůj první, samostatný singl, který se příznačně jmenuje Samotná. V minulosti Zuzka nazpívala s Darkilem jedno album, ale toto je samostatný, sólový počin. Nový Zuzčin singl obsahuje dvě věci, ovšem které již jsou hodny hraní i v plošných rádiích, protože jsou zvukově fakt na velmi slušné úrovni.

A právě tento nový singl Zuzany Kříčkové se bude křtít. Kmotry, jak jinak, budou členové skupiny Argema. A tak neváhejte a v pátek 31. května, za novými zážitky, do Topolné pospíchejte...

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.