7. 2. 2014 | Josef Korvas

Valentýn v kině Hvězda: vyhrajte večeři pro dva a vstupenky na Popelku

Tiskové zprávy
Kino Hvězda Uherské Hradiště přichází v období kolem Valentýna se speciální nabídkou pro všechny zamilované či pro ty, kteří se chtějí teprve seznámit

Kino Hvězda Uherské Hradiště přichází v období kolem Valentýna se speciální nabídkou pro všechny zamilované či pro ty, kteří se chtějí teprve seznámit. Před čtyřmi vybranými projekcemi (Křídla Vánoc, Prodloužený víkend, Vejška a Něžné vlny) proběhne vždy losování vstupenek a výherce hned na místě obdrží dárkový šek na večeři ve dvou v partnerské restauraci a současně dva volné vstupy na balet Popelka, který kino Hvězda nabídne ve čtvrtek 27. února. „Filmy jsme volili tak, aby si každá věková skupina přišla na své. Všechny obsahují téma lásky a partnerství. Věřím, že nabídka je to více než atraktivní,“ říká ředitel Městských kin Josef Korvas.

Vybrané projekce:

čtvrtek 13. 2., 17:45 - Křídla Vánoc
Partner představení: Restaurace Rotter

čtvrtek 13. 2., 20:00 - Prodloužený víkend
Partner představení: Restaurant La Brusla

pátek 14. 2., 17:00 - Vejška
Partner představení: Restaurant Maxi

pátek 14. 2., 19:00 - Něžné vlny
Partner představení: Restaurant Šarovec

Popelka (Holandský národní balet)

Dirigent: Ermanno Florio; Hudba: Sergej Prokofiev; Choreografie: Christopher Wheeldon; Účinkují: Anna Tsygankova, Matthew Golding, Larissa Lezhnina, Megan Zimny Gray, Nadia Yanowsky ad.

Zcela nový balet Popelka v choreografii světově proslulého Christophera Wheeldona měl premiéru v Holandském národním baletu v amsterdamském Het Muziektheater v prosinci 2012. Christopher Wheeldon vytvořil okouzlující zpracování romantického baletu za doprovodu nádherné hudby Sergeie Prokofieva a v kulisách krásné scény a kostýmů výtvarníka Juliana Crouche. Diváci se mohou těšit na vynikající obsazení v čele s Annou Tsygankovou a Matthew Goldingem. Příběh na motivy pohádky bratří Grimmů zaujme děti i dospělé.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.