7. 2. 2019 | Jaromír Orel

Valentýn ve Hvězdě: romantické filmy a večeře pro dva

Tiskové zprávy
Městská kina

Kino Hvězda Uherské Hradiště připravilo na 14. a 15. února již tradiční valentýnskou akci pro všechny zamilované páry.

Každý divák, který přijde na jednu z pěti vybraných projekcí romantických filmů, se ještě před začátkem promítání může dozvědět, že právě jeho lístek byl vylosován a získá navíc jednu z pěti luxusních romantických večeří pro dva ve steakové restauraci Beef & Beer Uherské Hradiště.

Valentýnský filmový program kina Hvězda ve čtvrtek 14. zahájí nestárnoucí klasika s Audrey Hepburn a Gregory Peckem Prázdniny v Římě (16:00). Následovat bude úspěšný hit loňského podzimu, česká komedie Po čem muži touží (18:15). Hlavní valentýnský den uzavře hudební film Zrodila se hvězda, který získal Zlatý glóbus za nejlepší píseň a má 8 nominací na Oscara (20:00). V pátek 15. února romantickou nabídku Hvězdy doplní novinková česká komedie Léto s gentlemanem s výborným hereckým obsazením (18:15) a jeden z největších hitů posledních let, hudební film Bohemian Rhapsody (20:00).

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.