10. 2. 2020 | Jaromír Orel

Valentýn ve Hvězdě: romantický film s večeří pro dva

Tiskové zprávy
Městská kina

Kino Hvězda Uherské Hradiště připravilo na období 11. - 15. 2. již tradiční valentýnskou akci pro všechny zamilované páry.

Každý divák, který přijde na jednu z pěti vybraných projekcí romantických filmů, se ještě před začátkem promítání může dozvědět, že právě jeho vstupenka byla vylosována a získá navíc jednu z pěti luxusních romantických večeří pro dva ve steakové restauraci Beef & Beer Uherské Hradiště.

Valentýnský filmový program kina Hvězda zahájí v úterý 11. 2. historické drama Portrét dívky v plamenech, vyprávějící o vzniku pouta mezi talentovanou malířkou a mladou dívkou z bohaté rodiny (20:00). V pátek, na Valentýna, promítne Hvězda úspěšnou vánoční romanci s rozkošnou Emilií Clarke a sympatickým Henry Goldingem Last Christmas (18:00). Tu doplní neméně úspěšný český film Příliš osobní známost (20:15), ukazující příběhy tří žen, a také tří podob lásky. Jarní počasí ještě nedorazilo, a tak v sobotu 15. 2. program přinese další povedenou vánoční oddechovku Šťastný nový rok (18:00). Následovat bude životopisný film Judy s Renée Zellweger v hlavní roli, který podle odborníků získá nejméně dva Oscary (20:00).

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.