26. 3. 2020 | Jaromír Orel

Vaše kino začíná už o víkendu Afrikou na Pionýru!

Tiskové zprávy
Městská kina

Dobrá zpráva z kina Hvězda pro všechny příznivce filmu: kino Hvězda Uherské Hradiště se zapojuje do projektu „Vaše kino“ a promítá on-line. Když nesmí diváci do svého oblíbeného kina, přichází kino k nim do obýváku! Virtuální doba si žádá virtuální řešení! Proč si neudělat doma parádní kino s premiérovými filmy?

Už v tento pátek, sobotu a neděli (27. - 29. 3.) mohou diváci v české premiéře shlédnout zábavné dokumentární road-movie Afrikou na Pionýru. Vaše kino nabídne v dalších týdnech také další filmy. Chystají se i víkendové programy pro děti. O novinkách Vašeho kina bude Hvězda informovat na webu www.mkuh.cz, Facebooku a Instagramu.

Chceme našim fanouškům dopřát skoro dokonalý kino zážitek a tak rozjíždíme virtuální kino - se vstupenkami a filmy, které nikde jinde než v kině neuvidíte! Nejedná se o klasické VOD. Je to jediný projekt, který nabízí možnost podpořit vaše místní kino, které je momentálně zavřené. Po skončení mimořádné situace a otevření kin bude tento virtuální kanál uzavřen. Vaše kino navíc nabízí exkluzivní obsah od českých distributorů a producentů, filmy uvedené zde nemůžete streamovat nebo stáhnout na jiných VOD platformách.

Pojďte do toho! Čeká Vás parádní zážitek ve vašem domově a podpoříte i své kino. Vstupenku si za 70 Kč můžete koupit na webu kina Hvězda. Budeme ovšem rádi, když nám koupí více vstupenek dáte najevo, že vás kino baví a že na nás myslíte a podporujete své oblíbené kino.

Vzhledem k povaze virtuálního kina je možný nákup vstupenek pouze on-line! Předprodej skončí vždy hodinu před začátkem představení nebo vyčerpáním kapacity sálu. 30 minut před promítáním zadá divák na webu http://www.vasekino.cz kód, který obdržel na e-mail při nákupu a získá přístup k filmovému představení na daný den/večer. Tak jako když jdete do kina, přístup bude spuštěn vždy dvacet minut před promítáním, abyste měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si pohodlí ve vašem domově.

Program prvního víkendu projektu „Vaše kino“:

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.