23. 1. 2014 | Jaromír Orel

Vejška: Hradišťská premiéra s režisérem, herci a afterparty

Tiskové zprávy
Na velký úspěch svého divácky úspěšného Gymplu (2007) se pokusí režisér Tomáš Vorel st. navázat novou komedií ze studentského prostředí pod názvem Vejška

Na velký úspěch svého divácky úspěšného Gymplu (2007) se pokusí režisér Tomáš Vorel st. navázat novou komedií ze studentského prostředí pod názvem Vejška. Kvality této novinky mohou uherskohradišťští diváci posoudit v pátek 31. 1. od 20 hodin, kdy v kině Hvězda začíná projekce filmu za účasti delegace tvůrců a herců.

Ohlášeni jsou režisér Tomáš Vorel st., Tomáš Vorel ml., Eva Josefíková a producent Miloslav Šmídmajer. Ještě předtím, od 19.30 je ve vestibulu kina Hvězda připravena autogramiáda tvůrců. Na navazující afterparty k filmu v klubu Mír, na kterou je vstup zdarma, zahraje od 21.30 hod. DJ Przema a možná se za pult postaví i někdo z dvojice Vorel-Mádl…

Příběh nového filmu navazuje na středoškolský Gympl, vracejí se v něm také hlavní hrdinové v podání Jiřího Mádla a Tomáše Vorla ml. a trvá i jejich posedlost každou prázdnou zdí, kterou by mohli pomalovat. Jiné jsou ale jejich vysokoškolské zážitky i jejich lásky. Film, k jehož natočení prý Vorla přiměl tlak fanoušků Gymplu, vyniká strohým herectvím, dynamickou kamerou, tajemnými nočními zákoutími, hudbou a rapem DJ Mika Trafika a Vladimira 518 a v neposlední řadě autenticitou.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.