14. 4. 2014 | Jaromír Orel

Velikonoční koncert Berlínských filharmoniků živě

Tiskové zprávy
Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště

Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště v neděli 20. 4. od 18 hodin. Hvězdou podvečera bude virtuozní, oceňovaná violončelistka Sol Gabeta.

Po obrovském úspěchu Silvestrovského gala 2013, které navštívilo v 16-ti evropských zemích desetitisíce diváků, míří do kin Velikonoční koncert s dirigentem Sirem Simonem Rattlem a hvězdným hostem večera, violoncellistkou Sol Gabettou. Ta se s Berlínskou filharmonií představí poprvé a to v Elgarově Violoncellovém koncertu e moll, který se po dlouhé době, kdy byl považován za přežitý, vrací na koncertní pódia a v podání Sol Gabetty zní svěže a moderně. Na programu budou také Atmosphéres Györgye Ligetiho, Předehra k 1. dějství opery Lohnegrin a nebude chybět ani Stravinského Svěcení jara.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.