18. 10. 2013 | Jaromír Orel

Vernisáž výstavy „Priestor a ….“ ve Hvězdě

Pozvánky
Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně spolu s Fakultou výtvarných umení Akademie umení v Banskej Bystrici představí ve foyer kina Hvězda Uherské Hradiště výsledky studentských projektů

Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně spolu s Fakultou výtvarných umení Akademie umení v Banskej Bystrici představí ve foyer kina Hvězda Uherské Hradiště výsledky studentských projektů, které vznikly v průběhu pětidenního mezinárodního workshopu s názvem „Priestor a ….“. Ten proběhl v září 2013 ve spolupráci s Art Colony Cered v Maďarsku. Studenti budou na výstavě prezentovat jak instalace, vzniklé pro konkrétní prostor (site specific art, land art), tak také záznamy a dokumentaci své práce. Vernisáž výstavy se uskuteční v kině Hvězda ve čtvrtek 24. 10. od 17.30 hodin. Expozice v kině Hvězda potrvá do 11. listopadu.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.