5. 6. 2013 |

Vladimír Kudlík - Filozofie změny / obrazy

Pozvánky
Malíř, kreslíř, ale také básník, rodák ze Bzence žijící ve slovenské Dubnici nad Váhom, to je velmi stručná charakteristika Vladimíra Kudlíka

Malíř, kreslíř, ale také básník, rodák ze Bzence žijící ve slovenské Dubnici nad Váhom, to je velmi stručná charakteristika Vladimíra Kudlíka (*1939). Jeho životní motto: „Život si mě žije a já mu do toho nekecám“, je náznakem a zároveň příslibem setkání s nevšední tvorbou, která jak po stránce autorského rukopisu a provedení, tak i z hlediska obsahu, nabízí mnohotvárný pohled na svět, v němž je určujícím fenoménem žena či ženy v mnoha podobách, situacích, výpovědích, vyznáních a zážitcích. V příjemné společnosti Josefínek, Baculek, Kudlanek a dalších představitelek životních rolí, se rozhodně nedá očekávat nuda či stereotyp. Naopak v rozsahu jemné filozofie a noblesního humoru je obsaženo všechno, co je lidské, osvěžující a povzbudivé. Nejen téma samotné, ale také výtvarné provedení v převážně kombinovaných technikách, představuje Vladimíra Kudlíka jako neúnavného pozorovatele a glosátora lidského života.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.