20. 2. 2014 | Jaromír Orel

Vlasta Redl a Luboš Pospíšil ve Hvězdě

Tiskové zprávy
Vlasta Redl a Luboš Pospíšil spojili své síly v sérii dvojkoncertů napříč republikou a nevynechají ani východ Moravy. Tato dvojice skvělých hudebníků vystoupí spolu se svými kapelami v sobotu 29. 3. od 19.30 hodin v sále kina Hvězda Uherské Hradiště

Vlasta Redl a Luboš Pospíšil spojili své síly v sérii dvojkoncertů napříč republikou a nevynechají ani východ Moravy. Tato dvojice skvělých hudebníků vystoupí spolu se svými kapelami v sobotu 29. 3. od 19.30 hodin v sále kina Hvězda Uherské Hradiště. Známé písně i nové skladby v podání špičkových českých a slovenských hudebníků slibují výjimečnou hudební událost.

Vlasta Redl v současnosti vystupuje téměř výhradně se svou novou doprovodnou skupinou čítající špičkové české a slovenské instrumentalisty (Michal Žáček, Petr Vavřík, Martin Gašpar, Marcel Buntaj…), z nichž mnozí se mohou pochlubit účinkováním či studiovou spoluprací se světově proslulými umělci. Repertoár tvoří písně nové, i Redlovky, kterých se diváci na koncertě dožadují nejvíce - Husličky, Smrti, Carpe Diem, Ej Bože můj, Rehradice aj.

Luboš Pospíšil, s hlasem, který si nespletete a pěknou řádkou hitů na kontě (Tenhle vítr jsem měl rád, Soukromá cesta do nikam, Jekyll a Hyde ad.) nedávno vstoupil mezi šedesátníky. Jakoby ale nebylo šedesát jako šedesát. Charakteristický Pospíšilův tenor skvěle doplňují renomovaní hudebníci jeho skupiny 5P.

Sál kina Hvězda má omezenou kapacitu. Pokud si koncert nechcete nechat ujít, rozhodně využijte předprodeje.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.