7. 4. 2020 | Marika Blažková

Vyšlo nové číslo školního časopisu Liduška

ZUŠ

Právě vyšlo nové číslo časopisu Liduška, které je dostupné online na webu Základní umělecké školy Uherské Hradiště. Můžete si je stáhnout v pdf do svého počítače a v klidu prolistovat v pohodlí vašeho domova.

V prvním letošním čísle na vás čeká 24 stran zajímavostí ze života Základní umělecké školy. Dočtete se v něm například o tom, z čeho naši učitelé čerpají inspiraci, o koncertech Základní umělecké školy vysílaných online na Youtube i o připravovaném novém vyučovacím předmětu zaměřeném na filmovou tvorbu. Potěšit se můžete rozhovorem s Jiřím Suchým, kterému naši malí výtvarníci poslali do České televize plakát s jeho vlastními portréty, či obdivovat projekty tanečního oboru a fotografů, kteří se zaměřili na metaforický jazyk loutek. Nebude chybět pohádka s pera žáků literárně dramatického oboru, kteří se pustili do tvůrčího psaní. A mnoho dalšího!

Časopis si můžete prohlédnout zde.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.