4. 3. 2013 | Martina Gogolová

Výstava výtvarného oboru Svět kolem nás

Pozvánky
Své studijní kresby a malby představí žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště, kteří se ve školním roce 2012/2013 připravovali k talentovým zkouškám na střední a vysoké školy s uměleckým zaměřením

Své studijní kresby a malby představí žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště, kteří se ve školním roce 2012/2013 připravovali k talentovým zkouškám na střední a vysoké školy s uměleckým zaměřením.
Práce vystaví Tereza Jančová ze třídy Radmily Doskočilové, Eva Jurčíková, Vojtěch Martásek, Klára Múčková, Michaela Sovová, Petra Vašíčková ze třídy Petry Seidlové, Jana Brucháčková, Zuzana Crenčíková, Aneta Kleinerová, Marek Knot, Markéta Lakosilová, Barbora Procházková, Dorota Psotková, Monika Říhová ze třídy Martina Šimčíka, dále své práce představí žáci výtvarného oboru - oddělen Fotografie a nová média ze třídy Marka Malůška.

Výstava bude zahájena slavnostní vernisáží ve čtvrtek 7.března 2013 v 16:30 hodin a potrvá do 4.4.2013.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.