13. 2. 2014 | Jaromír Orel

Vzpomínka na Filipa Topola v Cafe Portal

Tiskové zprávy
Snímky pražského fotografa Karla Šustera, jež mapují historii skupiny Psí vojáci a zpěváka, pianisty, skladatele a textaře, filmového herce a také vůdčí postavy kapely Filipa Topola, který zemřel 19. června 2013, zavítají do uherskohradišťského Cafe Portal

Snímky pražského fotografa Karla Šustera, jež mapují historii skupiny Psí vojáci a zpěváka, pianisty, skladatele a textaře, filmového herce a také vůdčí postavy kapely Filipa Topola, který zemřel 19. června 2013, zavítají do uherskohradišťského Cafe Portal.

Výstava vznikla z iniciativy manažera Psích vojáků Romka Hanzlíka v kavárně Už jsme doma v pražské Bubenči. Je nazvaná Vzpomínka na Filipa Topola a tvoří ji černobílé fotografie, jež mapují historii kapely. Dominují jí koncertní fotografie, ale i oficiální snímky a různé momentky. Expozici doplňují dobové dokumenty, vybrané písemnosti. Výstava bude v Cafe Portal Uherské Hradiště k vidění od 15. února do 6. března.

Hradišťskou Vzpomínku na Filipa Topola doplní v úterý 18. února od 18 hodin poslechový večer alb Psích vojáků a také filmová projekce Topolova varhanního koncertu z roku 2008 z kláštera v Broumově.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.