6. 6. 2019 | Jaromír Orel

WOW: poklady soukromých kabinetů kuriozit jen ve Hvězdě

Tiskové zprávy
Městská kina
Kulturní Delikatesy

Uherskohradišťské kino Hvězda promítne jako jediné kino v Česku unikátní italský dokument „Wunderkammer – WOW – World of Wonders“. Diváci jsou zváni na jinak zcela nepřístupná místa soukromých kabinetů kuriozit po celé Francii, Itálii, Rakousku a Anglii, aby objevili neuvěřitelné! Projekce se koná ve čtvrtek 13. 6. od 18:15.

Ne nerozdílně od spletité molekuly je zázrak tvořen pevně spletenými atomy. Jádrem je snaha člověka o zázrak. Wunderkammer (kabinet kuriozit) reprodukuje myšlenku „světa v místnosti“ - v jedné místnosti člověk shromažďuje a ovládá svůj vlastní vesmír. WOW exkluzivně představuje svět moderní sběratelů, kteří sdílejí své příběhy, zkušenosti, cesty a poklady. Kromě toho zkoumá i minulost a přítomnost, a poté co se ponoří do současnosti Wunderkammeru, pokusí se odpovědět, jaké zázraky přinese budoucnost.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.