26. 10. 2013 | Jaromír Orel

Za Krysáky do muzea i do kina na jeden lístek

Tiskové zprávy
Slovácké muzeum v Uherském Hradišti ve spolupráci s kinem Hvězda připravilo jedinečnou akci pro nejmenší návštěvníky

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti ve spolupráci s kinem Hvězda připravilo jedinečnou akci pro nejmenší návštěvníky. V hlavní budově Slováckého muzea byla v říjnu zahájena výstava trojrozměrných scén ze známého večerníčku Krysáci. Při této příležitosti nabídne Bijásek (slevový program dětských a rodinných filmů) v kině Hvězda v neděli 24. 11. od 15.30 hod. vybrané díly večerníčku Krysáci. Děti s rodiči se mohou navíc zdarma zúčastnit i tematického Malovásku (dětské výtvarné dílny) s všeříkajícím názvem „Výbavička pro Krysáky“, který začíná o hodinu dříve.

Pokud děti předloží vstupenku dokládající návštěvu výstavy Krysáci v muzeu, budou mít projekci v kině zdarma a naopak, pokud v muzeu předloží vstupenku z promítání Krysáků v Bijásku, budou mít zdarma vstup do muzea na výstavu.

O den později, v pondělí 25. 11. od 17 hodin se pak za účasti samotného autora Krysáků - Cyrila Podolského - uskuteční ve Slováckém muzeu beseda spojená s komentovanou prohlídkou výstavy a autogramiádou knížky Čarovná rolnička a knih Krysáci. Pozvání přijal i dramaturg Krysáků pan Jan Gogola st.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.