20. 4. 2019 | Jaromír Orel

Za obřími úlovky do Amazonie s Jakubem Vágnerem

Tiskové zprávy
Městská kina

Do nitra deštného pralesa Jižní Ameriky se mohou vypravit příznivci rybolovu a přírody společně s Jakubem Vágnerem během besedy v kině Hvězda Uherské Hradiště. Jakub je velkým milovníkem a ochráncem přírody a zároveň skvělý vypravěč. Beseda s ním bude doplněna o promítání záběrů z jeho cest a lovení ryb. Akce se koná ve středu 24. 4. od 16:30.

Jakub Vágner cestuje za rybami a dobrodružstvím do všech koutů světa. Jeho expedice většinou směřují do odlehlých, mnohdy i málo probádaných oblastí naší planety. V posledních letech se zaměřuje především na výpravy do povodí řeky Amazonky v Jižní Americe a také na černý kontinent, kde se věnuje průzkumu poslední perly Afriky Kongu. Amazonský deštný prales je jedním z nejúžasnějších a zároveň nejdrsnějších míst naší planety. Jakub Vágner dnes patří mezi největší světové odborníky na tento úžasný ekosystém. Ve své přednášce vás zavede do divokého pralesa pod i nad vodní hladinou.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.