5. 3. 2020 | Jaromír Orel

Západní pobřeží USA očima mladých cestovatelů

Tiskové zprávy
Městská kina

Pro velký zájem o cestovatelské besedy zařazuje kino Hvězda Uherské Hradiště do svého programu druhý díl cestovatelského cyklu Jiřího Eibensteinera a Petry Novákové, kteří po roce a čtvrt v Kanadě zavítali do Spojených států amerických.

Jejich cesta vedla od Pacifiku až do vysokých hor a od indiánů až k hamburgerům. Beseda se koná ve středu 11. 3. v 18:30 v sále kina, vstupné je dobrovolné. Příznivci cestovatelských besed se mohou těšit také na celodenní cestovatelský festival Cestobraní 2020, který bude Hvězda hostit v sobotu 18. 4.

Pokud chcete vědět jaké to je nastopovat 15 000 km za 6 týdnů, jak se bydlí ve stanu, pokud vás zajímá, jak vypadá divoké pobřeží Pacifiku, unikátní Skalisté hory a americké národní parky, americké pouště, proslulé Údolí smrti, tajná vojenská základna Aréna 51, jak vypadá situace na mexicko – americké hranici, kde denně umírají lidé, jak se mají běžní Američani v kontrastu s americkými indiány, přijďte!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.