15. 4. 2020 | Jaromír Orel

Zrcadlení Jardy Duška, premiéra Nejvyšší pocty či on-line Cestobraní

Tiskové zprávy
Městská kina

Kino Hvězda jede dál on-line a přináší pestrý exkluzivní program - ve dnech 16. - 19. 4. nabídne hned několik on-line programů z projektů Vaše kino a Moje kino Live. Určitě si nenechte ujít předpremiéru filmu Zrcadlení tmy spojenou s povídáním s Jardou Duškem.

Producent Petr Jákl uvede v české premiéře film Nejvyšší pocta s hereckými hvězdami jako Samuel L. Jackson a Ed Harris. Lokální specialitou je cestovatelský festival Cestobraní 2020, který bude také k vidění ve verzi on-line, navíc bude mít nově také sbírkový podtext. Na programu bude také úspěšná pohádka Zakleté pírko a polské drama Zábava, zábava. Na webu kina www.mkuh.cz najdete podrobný program a odkaz na vstupenky.

Streamový projekt VAŠE KINO funguje jednoduše. Stačí si zakoupit vstupenky na webu mkuh.cz. 30 minut před promítáním vloží divák příslušný kód, který dostane do e-mailu, může začít zábava pro celou rodinu prostřednictvím služby na vasekino.cz za pouhých 70 Kč. Pokud mají diváci slabší připojení k internetu, nemusí si zoufat. Je možné vybírat ze čtyř různých kvalit streamů: 480p (nízká), 576p (lepší), 720p (dobrá) nebo 1080p (vysoká). Rychlost domácího internetového připojení je možné otestovat prostřednictvím testovacího představení na webu www.vasekino.cz.

MOJE KINO LIVE funguje podobně. Vyberete si, kolik za vstupenku na daný film můžete utratit. Základní cena vstupenky je 100 Kč. Vy si však můžete vybrat (kolonka slevy v košíku), zda chcete své kino podpořit jinou částkou – můžete být „Srdcař“ nebo dokonce „Kinofil“ ;o) Kupte si ji, jako byste si kupovali lístek do kina a vstupenka vám s dalšími pokyny přijde do mailu, jako jste zvyklí. Všem, co si zakoupí vstupenku na Moje kino LIVE zašleme ještě druhý mail s odkazem na stream nejpozději 30 minut před začátkem vysílání. Díky tomu si můžete naplno užít chat před filmem. Předprodej končí vždy hodinu před projekcí!

Aktuální on-line program kina Hvězda

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.