23. 1. 2014 | Jaromír Orel

Zrní předvedou „uhelnej zen“!

Tiskové zprávy
Kladenská alt-popová skupina Zrní je něco mezi Radiohead a Václavem Koubkem, mezi rychlým městem a mlžným lesem. Kapelu loni v hlasování ceny Anděl akademici označili za objev roku

Kladenská alt-popová skupina Zrní je něco mezi Radiohead a Václavem Koubkem, mezi rychlým městem a mlžným lesem. Kapelu loni v hlasování ceny Anděl akademici označili za objev roku. Kvalit Zrní, kteří spolupracují také s písničkářkou Radůzou, mohou hudební fanoušci užívat v sobotu 1. 2. od 20.30 hodin v klubu Mír Uherské Hradiště, kde skupina vystoupí vůbec poprvé.

Zvuk Zrní je evidentně ovlivněný rodným industriálním Kladnem, táhlými volnými poli, i rychlými pohyby strojů. Jejich sdělení je velmi emotivní a naléhavé. Na české scéně jsou naprostým originálem. Ze Zrní na pódiu sálá ohromná chuť hrát a zvát do svého osobitého světa. Zpívají česky. Něžný artbrut. Dřevo, město, svaly, buchary. Zrní je hra, kladenskej uhelnej zen.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.