26. 2. 2014 |

Bezva březnové akce pro děti

Pozvánky
Klub kultury

Březen v Klubu kultury v Uherském Hradišti bude hojně přát dětským akcím

Březen v Klubu kultury v Uherském Hradišti bude hojně přát dětským akcím.

Ve dnech 13. a 14. března se v Uherském Hradišti a následně v DK v Uherském Brodě uskuteční předvýběrová kola postupové přehlídky dětských interpretů lidových písní Zazpívej, Slavíčku 2014.

Na historicky první Pohádkový bál se s ratolestmi můžete těšit v neděli 16. března od 15:00. Určen je pro všechny malé princezny a prince, skřítky, vodníky, čarodějnice a jiné pohádkové bytosti. Divadlo Napajedla je vtáhne do pohádky o zakleté princezně Čárypíše, která musí stále psát básně. Ze zakletí jí pomáhají právě kouzelnice a skřítci. Snadno odhalí způsob, jak ji vysvobodit, zvládnout to však musí až chytrý Honza, jak už to tak v pohádkách bývá. Pohádka je protkaná spoustou tanečků a písniček, při nichž se děti vyřádí dosyta. A kdyby jim to bylo málo, zatančit si mohou také s TK Rokaso, v rytmu dětské disco nebo si zahrají a zasoutěží o sladkou odměnu. Vstupenky na bál budou navíc slosovatelné o pohádkové ceny. Těšte se!

V úterý 25. března v 10:00 mají maminky na mateřské dovolené a vůbec všichni, co tráví dopoledne doma s dětmi, možnost navštívit divadelní představení určené především mateřským školám – Pohádky pod Řípem. Muzikálové zpracování českých pověstí z dílny renomovaných autorů Zdeňka Bartáka a Jiřího Chalupy v podání oblíbené herecké dvojice Eva Hrušková a Jan Přeučil vám připomene slavné příběhy praotce Čecha, kněžny Libuše, silného Bivoje i drama Ctirada a Šárky.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.