Tiskové zprávy

Výstava Panta Rhei představí práce umělců z pěti zemí

Ve dnech 19. – 30. 9. máte možnost ve foyer kina Hvězda v Uherském Hradišti vidět výsledky letošního 12. ročníku mezinárodního výtvarného sympozia Panta Rhei. Umělci z Česka, Slovenska, Německa, Polska a Maďarska budou prezentovat díla, která vznikla v průběhu jednoho týdne z materiálů, jenž byl určen k likvidaci.

Popelka, pilot RAF a moderní tanec s předtančením ZUŠ

Kino Hvězda v Uherském Hradišti zahájí sérii baletních programů v neděli 27. 9. moderním tancem. Interpretace klasické pohádky Popelka choreografem Matthewem Bournem je vzrušujícím milostným příběhem, zasazeným do Londýna během 2. světové války.

Bábovky v mimořádné předpremiéře ve Hvězdě

Bábovky jsou upečeny… V kině Hvězda Uherské Hradiště můžete tuto novou českou komedii ochutnat v předpremiéře už ve středu 23. 9., a to hned ve dvou časech – v 17:30 a ve 20:00! Do konce září bude Hvězda hrát tento nový film každý den kromě státního svátku.

Uherskohradišťské Slovácké divadlo připravuje muzikál Jesus Christ Superstar

Slovácké divadlo v Uherském Hradišti se právě v těchto dnech pustilo do mimořádně nárčného, ale diváky velmi očekávaného projektu. Herci začali pod vedením režiséra Dodo Gombára připravovat slavný muzikál Jesus Christ Superstar.

Hvězdný piknik ve Smetanových sadech

Přijďte strávit příjemné odpoledne plné her i poznání do Smetanových sadů u kina Hvězda v Uherském Hradišti! Pořádající centrum Akropolis a Městská kina připravují na pátek 18. 9. od 15:00 zábavné úkoly (s odměnami), které budou mít, stejně jako blížící se festival Jeden svět, jednotné téma: vodu a její záchranu.

Nejkrásnější da Vinciho díla v noční prohlídce Louvru

Vydejte se na privátní noční prohlídku výstavy Leonarda da Vinciho v pařížském Louvru. Vychutnejte si ta nejkrásnější da Vinciho díla v pohodlí kina Hvězda v Uh. Hradišti na velkém filmovém plátně díky dokumentu Noc v Louvru: Leonardo da Vinci.

Buřič Modigliani odmítaný i zbožňovaný

Kino Hvězda Uherské Hradiště pravidelně připravuje pro milovníky výtvarného umění dokumenty o významných umělcích a osobnostech. Dokumentární snímek Vizionář Modigliani s podtitulem Portrét skandalisty a génia v jedné osobě připomíná 100 let od úmrtí výtvarného génia (1884 – 1920), který překonal všechny legendy a stereotypy.

Jeden svět: festival o vodě, válce, bezpráví a alternativách!

Koronavirus pohřbil nejeden festival. Festival dokumentárních filmů, věnovaný palčivým problémům globalizovaného světa, byl však jen o půl roku přeložen! Ve dnech 21. – 25. září bude tedy v Uherském Hradišti k vidění celkem 12 premié­rových dokumentů nejen o ekologických problémech, ale také o válce, bezpráví, aktivismu a pokusech najít alternativu.

Mlýny Divadla Sklep na čtvrtý pokus v Hradišti

Už skoro před rokem měly do kina Hvězda v Uherském Hradišti dorazit Mlýny – kultovní představení a nejúspěšnější drama pražského Divadla Sklep všech dob.

Korejský boy band BTS útočí novým koncertním filmem!

Zbrusu nový hudební snímek fenomenálních K-popových BTS je tu! Globální turné Love Yourself: Speak Yourself (2019) korejského fenoménu dospělo ke svému konci. Největší stadiony v Chicagu, New Yorku, São Paulu, Londýně, Paříži, ale i Rijádu nebo Ósace hostily velkolepou show jedné z největších kapel současnosti.

Dny evropského dědictví a otevřených památek na Rochusu

Stalo se již zvykem, že se skanzen Rochus aktivně zapojuje do Dnů evropského dědictví a otevřených památek v Uherském Hradišti, které probíhají současně se Slováckými slavnostmi vína. Ty letos bohužel z důvodu hygienických opatření kvůli koronaviru neproběhnou, přesto jsme se rozhodli plně zachovat náš doprovodný program k této akci a realizovat jej v rámci zmíněných Dnů otevřených památek.

Do kina Hvězda se slevovou průkazkou!

Chodíte často do kina? Proč neušetřit se slevovou průkazkou? Nyní si můžete na pokladně kina Hvězda Uherské Hradiště zakoupit průkazku na Bijásek, Baby Bio, Zlatý fond nebo Bio Senior s platností na celou sezónu 2020/21, tj. od září 2020 do konce srpna 2021. Za průkazku zaplatíte jen 70 korun, ale ušetříte 20-30 korun při každé projekci!

PeckaFilm: Trollí mega-koncert

Zároveň se začátkem školního roku 2020/21 vyhlašují Městská kina Uherské Hradiště již 12. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm. Soutěž je určena všem základním školám, Domům dětí a dětským kroužkům Slovácka. Úkolem soutěžících bude tentokrát představit svou třídu a kamarády v kůži trollů posedlých hudbou.

Zakončete léto s valčíky André Rieu!

André Rieu oslavuje 15 let slavných koncertů ve svém rodném městě. Král valčíků vybral svá nejúžasnější představení a emocionální písně, aby přenesl radostnou atmosféru svých ikonických koncertů pod širým nebem v Maastrichtu ve zcela novém programu nazvaném Magický Maastrich přímo na plátna kin.

S Filmem Naživo na superhrdinu Péráka od Vosto5

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy! Další program projektu Film Naživo v kině Hvězda Uherské Hradiště diváky zavede do období Protektorátu, avšak zcela neobvyklým způsobem. V přímém přenosu poběží v sobotu 29. 8. od 20 hodin představení pražského divadla Vosto5 pod názvem Pérák.

Duel hradišťských rapperů v atriu kina bez servítek

Stylově pestrý program koncertů v atriu kina Hvězda v Uherském Hradišti tentokrát nabídne dvojkoncert věnovaný rapu a hip-hopu v podání uherskohradišťských borců. Nastoupí Rapper Weve a Orin.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.