30. 7. 2020 | Jaromír Orel

Duel hradišťských rapperů v atriu kina bez servítek

Tiskové zprávy
Městská kina

Stylově pestrý program koncertů v atriu kina Hvězda v Uherském Hradišti tentokrát nabídne dvojkoncert věnovaný rapu a hip-hopu v podání uherskohradišťských borců. Nastoupí Rapper Weve a Orin.

Ti, kdo holdují této hudbě dobře ví, že tito mladíci rozhodně nejsou žádní zelenáči! Vstupné opět lidových 60 Kč, občerstvení na místě. V případě deštivého počasí se koncert přesouvá do nedalekého klubu Mír. Přijďte podpořit mladé umělce!

Rapper Weve, který se této hudbě věnuje 4 roky. Jeho poslední projekt je mixtape „Znovu na street“, v kterém se Weve zaměřil na různé skupiny lidí v Uherském Hradišti. Podle svých slov je tato jeho novinka něco, na co od něj lidi nebyli zvyklí, takže diváky možná čeká menší překvapení. Orin začal psát první písničky už na základní škole. V 8. třídě začal rapovat a nahrávat první tracky ve stylu horror-core, od kterého později upustil. O své tvorbě říká: „Moje texty jsou hlavně ze života, vše píšu, jak cítím. Neberu si servítky, takže některé tracky jsou hodně kontroverzní.“

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.