15. 8. 2013 | Adéla Kotková

Jazz a Musica v Redutě - abonenti, tešte se!

Tiskové zprávy
Klub kultury

Jak příznivce vážné hudby, tak milovníky jazzu zanedlouho opět čekají oblíbené abonentní cykly MUSICA a JAZZ v Redutě

Jak příznivce vážné hudby, tak milovníky jazzu zanedlouho opět čekají oblíbené abonentní cykly MUSICA a JAZZ v Redutě. Prodej předplatného na sezonu 2013/2014 byl zahájen 1. 8. 2013 v Městském informačním centru Uherské Hradiště a v prodejně RECORD MUSIC v Prostřední ulici. Zakoupením výhodné abonentky za pouhých 550 Kč tak získáte jedinečnou možnost navštívit osm koncertů svého oblíbeného žánru (čtyři podzimní a čtyři jarní), přičemž cena vstupenky na samostatné koncerty je 100 Kč. Neváhejte a již nyní si pořiďte abonentku na osm skvostných hudebních zážitků – první koncerty vás čekají už v září, kdy abonentní cyklus MUSICA zahájí Tomáš Víšek se svým klavírním recitálem a JAZZ V REDUTĚ odstartuje polské seskupení Marek Walarowski Trio.

V cyklu koncertů vážné hudby se dále můžete těšit na ARS INSTRUMENTALIS PRAGENSIS, Requiem W. A. Mozarta u příležitosti PAMÁTKY ZESNULÝCH, vánoční koncert VÁCLAVA HUDEČKA, novoroční koncert SLOVÁCKÉHO KOMORNÍHO ORCHESTRU, ČESKÉ TRIO, Zpěvy milostné v podání GRAFFOVA KVARTETA a ALFREDA STREJČKA a jako zlatou tečku – koncert FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ nazvaný TALENTINUM. Jazzoví fajnšmekři jistě ocení sestavy AUBREY JOHNSON QUINTET, MILOKRAJ s Martou Töpferovou, MULLINGANG, slavnou dvojici Helešic, Uhlíř tentokrát společně s Wilkinsonem a sestavou SUPER TRIO WUH. Závěrem vás pak čeká českoamerický ONDŘEJ ŠTVERÁČEK QUARTET a slovenskomaďarský LUKÁŠ ORAVEC QUARTET se Sándorem Molnárem.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.