18. 7. 2019 | Jaromír Orel

Milionový André Rieu chce v kině všechny roztančit!

Tiskové zprávy
Městská kina

Po předchozích mimořádně úspěšných titulech (Amore a Koncert ze Sydney) míří do kin i letošní koncert Andrého Rieu z jeho rodného Maastrichtu. Tentokrát v rytmu valčíku a s podtitulem Smím prosit? Charismatický Maestro spolu s Orchestrem Johanna Strausse překvapí publikum elegantními tanečními kreacemi a rovněž spoustou zábavy. Kino Hvězda koncert promítne v sobotu 10. 8. v 17:30 a ve čtvrtek 15. 8. v 18:00.

André Rieu říká: „Letošní rok pro mě bude mimořádný, bude se hrát hudba mého srdce: valčík. Přijďte a užijte si společně s námi pohupování „Na krásném modrém Dunaji” i další oblíbené skladby a samozřejmě skvělou zábavu. Chci vás v kinech všechny roztancovat v uličkách mezi řadami." Filmové představení vychází ze stejnojmenného alba s nejkrásnějšími skladbami klasické hudby a valčíky. André Rieu se svým orchestrem patří mezi naprostou špičku, co se prodejnosti týče, ať už se jedná o lístky na jeho vystoupení nebo CD a DVD. Těch prodal již více než 40 milionů.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.