13. 10. 2020 | Jaromír Orel

On-line kino Hvězda přináší každý den s filmem

Tiskové zprávy
Městská kina

Kino Hvězda Uherské Hradiště je stejně jako všechny kina zavřeno, ale diváci si opět mohou každý den vždy od 20:30 udělat skvělé kino doma! Už dnes, tj. 12. 10. je na programu on-line kina francouzská komedie Co jsme komu zase udělali?

úterý si můžete prostřednictvím internetového streamu Moje kino LIVE promítnout norský film Disco o dospívání, přijetí sebe sama a fanatismu. Středa bude patřit výtvarnému dokumentu Monetovy lekníny. Dále bude na programu romantická komedie Tenkrát podruhé, úspěšný Paterson, idylická Země medu a v české premiéře francouzsko-tuniská komedie Všude dobře, doma nevím.

Funguje to jednoduše. Vyberte si film a on-line zakupte vstupenku. Odkaz na stream vám pošleme do e-mailu uvedeného při koupi vstupenky. Vytvořte si dobré domácí podmínky pro rodinou projekce nebo se setkejte s kamarády. Cena vstupenky činí 100 Kč, ale srdcaři a kinofilové, kteří chtějí podpořit své kino, mohou poslat také 250 Kč nebo 500 Kč (je třeba vybrat jako "slevy"). Nový program se bude objevovat vždy koncem týdne. Sledujte webové stránky kina (www.mkuh.cz), Facebook a Instagram.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.