27. 8. 2020 | Jaromír Orel

PeckaFilm: Trollí mega-koncert

Tiskové zprávy
Městská kina

Zároveň se začátkem školního roku 2020/21 vyhlašují Městská kina Uherské Hradiště již 12. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm. Soutěž je určena všem základním školám, Domům dětí a dětským kroužkům Slovácka. Úkolem soutěžících bude tentokrát představit svou třídu a kamarády v kůži trollů posedlých hudbou.

Odměnou pro vítěze soutěže bude akční kamera, volné vstupenky do kina a sady kreativních potřeb. Vítězný tým navíc získá projekci pro celou školu (její stupeň) zdarma. Na tvorbu mají týmy čas až do 30. listopadu.

Trollové posedlí hudbou

Epidemie koranoviru je zažehnána, protože nová vakcína je stoprocentně účinná. Injekce má však zvláštní vedlejší účinek. Všichni očkovaní se na jeden den promění v trolly posedlé hraním hudby. Představte si svou třídu a kamarády v kůži trollů! Všichni trollové chtějí být hvězdy! Jak by vypadala ta vaše trollí kapela? Budou to rappeři, hip-hopeři, pop-stars, rockeři, punkáči nebo metalisti? Nakresli to, vyrob modely, nebo si rovnou se spolužáky udělejte masky a natočte vlastní hudební klip!

Více na peckafilm.uh.cz

Peckafilm

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.