20. 8. 2020 | Jaromír Orel

S Filmem Naživo na superhrdinu Péráka od Vosto5

Tiskové zprávy
Městská kina

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy! Další program projektu Film Naživo v kině Hvězda Uherské Hradiště diváky zavede do období Protektorátu, avšak zcela neobvyklým způsobem. V přímém přenosu poběží v sobotu 29. 8. od 20 hodin představení pražského divadla Vosto5 pod názvem Pérák.

Tato akční historická fikce kombinuje prvky bojových umění a kaskadérských výstupů s typickým slovním humorem. Pérák v rámci projektu Film Naživo pronikne na magické a zároveň podobně paradoxní místo, které je zatím uchováváno v utajení.

Horečnou činnost fiktivní odbojové skupiny - československé ligy výjimečných - téměř smete nečekaný úder nastupujícího říšského protektora Heydricha, který přijíždí do Prahy nastolit pořádek. Zachrání situaci mytický český superhrdina Pérák, který díky pérům na nohou přeskakuje pražské ohrady, tramvaje a domy a škodí fašistickým okupantům? A existuje vůbec? V Pérákovi se představují skutečné osobnosti naší historie v neuvěřitelných souvislostech. Podaří se Václavu Morávkovi, Adině Mandlové, Juliu Fučíkovi, Jaroslavu Foglarovi a dalším uskutečnit převratný plán? Čas se krátí a situaci komplikují parašutisté z Anglie. Vše neodvratně směřuje k atentátu!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.