26. 9. 2019 | Jaromír Orel

Sešlost největších hitů „Floydů“ na koncertě z Amsterodamu

Tiskové zprávy
Městská kina

Roger Waters, hudební génius a jedna z hlavních tvůrčích sil legendárních Pink Floyd, posílá do kin svůj dlouho očekávaný koncertní snímek Us+Them.

Ve vizuálně dokonalé produkci s dechberoucím zvukem se v něm vrací na loňský koncert v Amsterodamu, kam zavítal v roce 2018 v rámci svého světového turné. Takový skvost nesmí chybět ani v kině Hvězda Uherské Hradiště! Fanouškové rockové muziky jsou do kina zváni ve středu 2. 10. ve 20:00. Čeká je neopakovatelná show s největšími hity Pink Floyd a sólových alb Waterse!

Na koncertě zazněly skladby z nejúspěšnějších alb v kariéře Pink Floyd, konkrétně The Dark Side Of The Moon, The Wall, Animals a Wish You Were Here, stejně jako z Watersovy poslední sólové desky Is This The Life We Really Want? Waters na filmu opět spolupracoval s vizionářským Seanem Evansem – který svůj režisérský talent prokázal už veleúspěšným snímkem Roger Waters The Wall – aby společně v novém, kreativně průkopnickém filmu Us + Them inspirovali Watersovou výjimečně silnou hudbou a předali poselství sounáležitosti, svobody a lásky.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.