26. 5. 2014 | Martina Gaťáková

Showdance aneb když Rokaso tančí

Pozvánky
Již potřetí zažije Uherské Hradiště akci Showdance aneb když Rokaso tančí. Letos se uskuteční výjimečně v neděli 1. června 2014 ve velkém sále Klubu kultury. Jedinečný program plný tance, originálních a nádherných kostýmů, začne v 18 hodin

Již potřetí zažije Uherské Hradiště akci Showdance aneb když Rokaso tančí. Letos se uskuteční výjimečně v neděli 1. června 2014 ve velkém sále Klubu kultury. Jedinečný program plný tance, originálních a nádherných kostýmů, začne v 18 hodin.

Diváci se mohou těšit na přehlídku nejlepších tanečních párů a formací z Uherského Hradiště ve standardních a latinskoamerických tancích, a to vše na motivy známých melodií. Všichni tanečníci si pro obecenstvo připravili unikátní show skládající se z písni známých muzikálů např. Šakalí léta, Rebelové, Madagaskar, ale také na písně Tomáše Kluse či Waldemara Matušky.
Připravte se na večer plný zábavy, napětí, světelných efektů a pro všechny jistě nezapomenutelný zážitek, který v netradiční roli doplní i vedení Tanečního klubu Rokaso…
Jako hosté vystoupí folklorní soubor Cifra a Kalina, večerem bude provázet Martin Rezek a Alžběta Hurdesová.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.